Süt Tozu Dış Ticaret ve Süt Tozu Piyasası

süt tozu ihracat Süt Tozu Dış Ticaret ve Süt Tozu PiyasasıÖzellikle  Ekim Kasım ve Aralık  aylarında  yağlı ve yağsız süt tozu piyasasında yaşanacak arz ve  stok  problemleri için  firmaların üretim planlamalarını bu süreçleri düşünerek  yapmaları  gerekiyor.

Dünyadaki kaliteli  süt tozu  üreticilerinden  olan Ukrayna ve Hollanda da süt tozu   talebinden dolayı üretim planlamasında  sıkıntı  yaşanmaktadır.

Yağsız süt tozunun  dünyadaki  fiyatlamalarıda bir artma eğilimindedir.Önceden satın alma ve rezerv imkanlarını   Ukrayna  ve  Hollanda yağsız  ve yağlı süt tozularında  kullanmaları  gerekmektedir.

Türkiyede Mersin liman teslimi  ukrayna ve hollanda   menşeli  yağsız ve yağlı süt tozu sipariş ve talepleriniz ve süt tozu  fiyatları için  lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yurt dışından gelen  özellikle  Afrika ülkeleri başta Mısır, Libya , Gana , Cezayir süt tozu siparişlerinde yarıca Pakistan , İran  , Slovakya, Sırbistan ülkelerinden gelen yağlı ve yağsız süt tozu siparişleriniz  için lütfen bizimle  irtibata  geçiniz.En yakın zamanda dış ticaret ile ilgili süt tozu siparişlerinize cevap  verilecektir.

Bir önceki yazımız olan Avrupa-Okyanusya-Arjantin Yağlı Süt Tozu Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

13 Comments

 1. Barış says:

  Aylık 20 tonn süt tozu gerekiyor , kazakistana gönderilecek , meilimden ve ya 0534 404 5702 nolu telefonumdan acil dönmenizi rıca ediyorum !!!!

 2. Ömerhan Karamahmutoğlu says:

  Moritanya’daki müşterim süt tozu (milk powder) istemektedir ciddi tonajlarda. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Türkiye’den hangi firma veya firmalar ile bağlantıya geçebilirim? Maliyetler ülkemizde yüksek ise yurtdışında referenas gösterebileceğiniz firmalar var mıdır?

 3. boris says:

  İyi günler.Biz Ukrayna’da yapılan süt tozu% 1.5 ve% 26, satmak.Ayrıca yoğunlaştırılmış süt, tatlı krema yayılması ve% 40 demineralize peynir altı suyu satmak.Eğer herhangi bir faiz lütfen bize ulaşın.Veya çağrı + 95 38050390 veya + Gia 38.050.395 34 81.Ne yazık ki sadece Rusça konuşan. Yani bizim e-posta adresine yazınız.SelamlarBoris Shvartsman

 4. musa gurguze says:

  merhabalar, italyada turk isadamiyim, tunustan sut tozu istegini lkarsilamak icin , sut tozu ureticileriyle irtibata gecmek uistiyoruz. zaza srl export import genel muduru.

 5. N. Tan says:

  Merhaba,

  Biz yurdisinda faliyet yapan bir firmayiz. Su anda musterilerimizin istegi uzere bu urunler hakkinda bilgi istiyoruz. Sirketimiz Tam Yagli, Orta yagli ve Yagsiz Sut Tozu almak istiyor. Bununla ilgili fiyatlarinizi ogrene bilirmiyiz? Ayrica siparis icin kimle irtibata gecebiliriz?

  (Whole Fat Milk Powder, Semi_Skimmed Milk Powder and Skimmed Milk Powder)

  Ilginiz ve yanitiniz icin tessekur ederiz.

 6. ali kahraman says:

  Hollandadan turkiyeye her turlu yiyecek icecek temizlik ve bakim urunleri ayrica yas kuru meyve sebze temin edebiliriz bilgilerinize.
  Arnhem : 0031685454752

 7. Iyi günler,

  Biz Afrika ile çalisiyoruz, her türlü ürün satiyoruz, kimyasal madde, Süt …
  Eger istediginiz bir sey var sa :

  Mail : aeryigit@alm-inter.com
  Tel : +33080974333

 8. ADICAN İTH.İHR. says:

  MERHABA ŞİRKETİMİZİN SÜT TOZU İHTİYACI VARDIR.SÜT TOZU ÜRETİCİLERİYLE İRTİBATA GEÇMEK İSTİYORUZ.ADICAN İTH.İHR.

  • HALİS RAMİZ says:

   150 ton tozu Ukrayna soktuğumuzda sut tozu bulunmakta.
   Detaylar için 0535 361 72 25 lutfen arayın.Halis Ramiz

 9. Merhabalar, Hollanda da Turk Isadamiyim, Hollanda dan sut tozu ihtiyaclarini karsilamak icin sut tozu isteyenler ile irtibata gecmek istiyoruz. ASKON TRADING

 10. Hazal says:

  Merhaba, cezayir ve senegal dan aylık 12000 ton süt tozu istekleri var. Türkiyedeki üreticilerle nasıl irtibata geçebilirim?

 11. Ferhat Ates says:

  yagli ve yagsiz sut tozu fiyatlarini ogrenmek isdiyorum.

  saygilar.

 12. Ferhat Ates says:

  yagli ve yagsiz sut tozu fiyatlarini ogrenmek isdiyorum aylik 500 yuz ton rusyaya gonderilecek.

  saygilar.

Leave a Comment


8 + = 17